O NAS

Oczyść swój oragnizm - Zmień dietę - Wróć do zdrowia


                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                          Lekarstwo nasze często jest w nas samych,
                                                                                                                                                                                                 podczas gdy my szukamy go na niebie.                                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                                                                                                 William Shakespeare

     Jeśli chcesz iść drogą do zdrowia – Jesteś na właściwej stronie internetowej!

Witamy Państwa na stronie internetowej Gabinetu Hirudoterapii i Biorezonansu HirudoVita.

Myślą przewodnią utworzenia Gabinetu Hirudovita jest koncepcja ujęcia kilku metod terapeutycznych, wzajemnie się wspierających i uzupełniających tak, aby holistycznie  potraktowana problematyka zdrowia człowieka, prowadziła naszych Pacjentów po ścieżce  do bycia zdrowym i życia bez bólu.

     
Metody terapeutyczne proponowane w Gabinecie Hirudovita pozwalają na stosowanie ich samodzielne. Trzeba też wyraźnie podkreślić, że  zabiegi pijawkowe, biorezonansem, funkcjonalna terapia trzewi,  stawianie baniek lekarskich, czy konchowania - świecowania uszu i ciała, nadają się doskonale do  łączenia ich wzajemnego lub z innymi metodami leczenia. Często np. same bańki, wystarczą aby zmniejszyć dolegliwości a nawet je zlikwidować.Kiedy indziej, trzeba sięgnąć do innej metody leczenia jako terapii podstawowej, towarzyszącej lub uzupełniającej. Metodologia leczenia jest dobierana indywidualnie dla każdej osoby i z nią uzgadniana, po dokładnej konsultacji. Każdy Pacjent, zgodnie ze swoim uznaniem, konsultuje przyjęte metody terapeutyczne ze swoim lekarzem rodzinnym lub konkretnym specjalistą.
  

Nie do przecenienia jest możliwość uzyskania doradztwa w Gabinecie Hirudovita w zakresie endoekologii  naszego organizmu.( Wg. Prof. Iwana Nieumywakina pierwotną przyczyną każdego schorzenia jest powszechny brak zwracania uwagi na stan endoekologiczny organizmu) . Na to, że jesteśmy tym co jemy, zwrócił uwagę już Hipokrates. Problem zakłócenia równowagi na praktycznie wszystkich poziomach : powietrze, woda, ziemia, pokarm ma przeogromny wpływ na nasze zdrowie i życie. Wielu autorytetów z różnych dziedzin nauki bije na alarm.

W Gabinecie HirudoVita będziemy z pełną determinacją  wspierać Cię Szanowny Uczestniku naszych terapii,  abyś powrócił do zdrowia i – co najważniejsze - wszedł na własną drogę do życia w harmonii z sobą, przyrodą i kosmosem.

„Starożytni uważali, że wraz z niebiosami i ziemią należą do jednego systemu. Holistyczne spojrzenie na życie wciąż funkcjonuje w wielu kulturach, gdzie zdrowie, medycyna, jedzenie, styl życia i droga do zbawienia są ze sobą połączone w jeden ekologiczny systemu”.

Nasz Gabinet został specjalistycznie przygotowany do prowadzenia zabiegów.  Szczególną troską są terapie przeznaczone DLA DZIECI, zwłaszcza te, uwzględniające choroby przewlekłe.

      BORELIOZA - czytaj dział BIOREZONANS.

     Wielkim staraniem naszym jest zapewnienie komfortu, intymności i bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi terapii.

Przypadki szczególnie trudne zawsze muszą być konsultowane z lekarzami odpowiednich specjalizacji.

Na naszej stronie umieściliśmy najistotniejsze informacje o zabiegach wykonywanych w Gabinecie, włącznie z chorobami, które można wyleczyć sposobami naturalnym i te, które z powodzeniem mogą stanowić uzupełnienie medycyny akademickiej.

Szczególne znaczenie nadajemy problemom  związanym z:

1.   BÓLEM

2.   ALERGIĄ

3.   PROBLEMAMI SKÓRNYMI

4.   NADWAGĄ

5.  UCIĄŻLIWOŚCIAMI WYNIKAJĄCYMI Z CHORÓB PRZEWLEKŁYCH, W TYM  AUTOIMMUNOLOGICZNYCH - AUTOIMMUNIZACJYJNYCH 

6.  PROFILAKTYKĄ NOWOTWOROWĄ, I WSPOMAGANIEM OSÓB LECZONYCH ONKOLOGICZNIE.Zabiegi poprzedzone są konsultacją, której celem jest określenie problemu Pacjenta i przyjęcie uzgodnionej z nim metodologii terapii leczniczej.