Akademia Długowieczności
                                                                                                                                                             Akademia Długowieczności to społeczność, której celem 
                                                                                                                                           jest propagowanie idei zdrowej i satysfakcjonującej długowieczności.

                                                                                                                                                                                                                     dr Jan Pokrywka          Akademia Długowieczności powstała z inicjatywy Dr Jana Pokrywki aby umożliwić ludziom osiągnięcie prawdziwej długowieczności, czyli osiągnięcia długiego życia w dobrym zdrowiu.

          Osiągnięcie długowieczności w dobrej kondycji zdrowotnej jest sztuką sprawdzającą nasze przygotowanie do umiejętnego korzystania z daru życia. 
W dzisiejszych czasach, przy współczesnej technologii i ułatwieniach cywilizacyjnych, osiagnięcie wieku powyżej 90 lat, w przyzwoitej kondycji psychicznej i fizycznej jest możliwe do osiągnięcia.

          Jako uczniowie Doktora Pokrywki, w naszym gabinecie HirudoVita postanowiliśmy ideę Akademii Długowieczności propagować i umożliwić każdej osobie korzystanie z dobrodziejstw akupunktury i innych zręcznych środków prowadzących do skutecznego zdrowienia.

          Paleta  oferty zabiegów , jak również doradztwa ( zręczne środki ) proponowane w gabinecie HirudoVita  stanowią solidne wsparcie dla idei Akademii Długowieczności i są indywidualnie dopasowywane do każdej sytuacji zdrowotnej.

          Wszystkie osoby pragnące dowiedzieć się więcej o Czterech Filarach Długowieczności, lub chcące skorzystać z zabiegów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

          


Nasze strony partnerskie: