DIAGNOSTYKA KWANTOWA

DIAGNOSTYKA  NLS - Biophilia Tracker X4 Max 4D NLS 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Gabinet Hirudovita posiada najnowszą i najbardziej zaawansowaną programowo wersję skanera Biophilia Tracker X4 MAX 4D NLS wraz  z najnowszą wersją oprogramowania KOMORY DO  DIAGNOSTYKI  I  TERAPII NA ODLEGŁOŚĆ  ( ODLEGŁOSĆ OD NASZEGO GABINETU NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA PRECYZYJNEGO DZIAŁANIA URZĄDZENIA !!! )

Biophilia Tracker X4 Max 4D NLS  jest niezwykle zaawansowanym nieinwazyjnym urządzeniem do diagnostyki i analizy stanu organizmu na poziomie widoczych w przekroju: komórki, tkanki, mitochondriów, poszczególnych narządów, kości, chrząstek, stawów, składów krwi, stanu limfy, mózgu, tarczycy,przekroje tętnic i żył,  przepływów krwi,  hormonów, helis DNA, RNA, chromosomów, molekul i naturalnie całego organizmu pod kątem:
 1. PATOMORFOLOGIA
 2. TOKSYNY, METALE CIĘŻKIE,
 3. ZIOŁA, MINERAŁY, LITOTERAPIA ORAZ ICH NADRUK,
 4. HOMEOPATIA I  NADRUK, 
 5. BIOCHEMIA, HOMEOSTAZA,
 6. AURA - CZAKRY
 7. ALERGIE,
 8. ŻYWNOŚĆ, ALERGENY,
 9. DOBÓR LEKÓW I SUPLEMENTÓW ORAZ ICH NADRUK
 10. BACH, KWIATY - EKSTRAKTY,
 11. KOSMETOLOGIA,
 12. ...I INNE  BAZY
NIEPORÓWNYWALNA  DOKŁADNOŚĆ SKANOWANIA  96 do 99 procent.
SKANOWANIE 4D - TROSION  AUTOMATYCZNIE GŁĘBIEJ SKANUJE  ORGANIZM, CO POZWALA NA BARDZO DOKŁADNĄ ANALIZĘ  I WSKAZANIE MIEJSCA PATOLOGII.

SKANOWANIE I ANALIZA:
wszystkich organów i komórek pod kątem ustalania stopnia dysfunkcji i poziomu, uszkodzeń setek tkanek kości, gruczołow, komórek,  hormonów, nadnerczy, przysadki, trzustki tarczycy, stan i wskaźniki  mózgu,witamin i minerałów, piewiastków śladowych, metali ciężkich, biochemiczna analiza krwi,  i blokady limfy...

DIAGNOSTYKA ZDALNA I META TERAPIE ZDALNE:
Do wykonania tej technologii kwantowej jest potrzebna próbka objektu biologicznego - materialu genetycznego w postaci krwi, panokcia, śliny i zdjęcia wykonanego w technologii tradycyjnej ( bez obróbki elektronicznej).
Materiał genetyczny umieszczamy w KOMORZE Quantum Meta Black Box DNA - RNA Remote Scanning & Treatmens with Rife - - Spooky - Radionics - NLS - Amp -. Audio.
Powyższa metodologia  umożliwia zdalne skanowanie człowieka oraz  wykonanie Meta Terapiiii  I uzyskać wyniki identyczne jak z osobą podłączoną do aparatu. Odległość nie ma żadnego znaczenia.
NASA używała oficjalnie tej technologii  w stosunku do załóg  statków w trakcie misji kosmicznych na księżyc i innych już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Jak działa i jakie funkcje spełnia KOMORA?
 1. Działanie następuje na zasadzie splątania fali kwantowej
 2. Może testować i umożliwia Meta Terapie wszystkim osobom mającym przeciwwskazania do diagnozy bezpośredniej z wyjątkiem ciąży
 3. Kopiuje stan energii i dokonuje zapis matrycy energetycznej na wodzie, alkoholu, cukrze, tluszczu i krysztale - drukuje LEKI INFORMACYJNE, które służą do komponowania środków zaradczych w terapiach naprawczych organizmu
 4. Skanuje i umożliwia analizę próbek DNA materii ożywionej ( zioła ) i nieożywionej  ( leki, suplementy ) i ich spójnośći lub wykluczenia  organizmem człowieka ( wszystkie osoby bez względu na aktualny stan zdrowia - z wyjątkiem ciąży )
UWAGA:
Meta Terapia - jak każda terapia nie gwarantuje 100% skuteczności w naprawianiu wszystkich dysfunkcji organizmu. Efekty mogą się różnić w zależności od konkretnej osoby oraz realizowania innych naszych zaleceń terapeutycznych. Zmniejszanie dawek leków lub ich odkladanie winno następować wylącznie w wyniku konsultacji z lekarzem. Meta Trapia nie zastępuje opieki lekarskiej.

Nasze strony partnerskie: