O NAS

Oczyść swój oragnizm - Zmień dietę - Wróć do zdrowia

  Nie dopuść do tego,
byś pogodził się z diagnozą,
gdyż wtedy twój los zostanie przypieczętowany


Clemens Kuby     Jeśli chcesz iść drogą do zdrowia – Jesteś na właściwej stronie internetowej!
 


     NIE ZAJMUJEMY SIĘ LECZENIEM !!!   POMAGAMY PACJENTOM ODBLOKOWAĆ NATURALNE PROCESY SAMOOCZYSZCZANIA, SAMOREGULACJI  I  SAMONAPRAWY ORGANIZMU - CZYLI       S A M O Z D R O W I E N I A  .    GDY TO SIĘ POWIEDZIE:CHOROBY WYCOFUJĄ SIĘ SAME.
Myślą przewodnią utworzenia Gabinetu Hirudovita jest koncepcja ujęcia kilku metod terapeutycznych, wzajemnie się wspierających i uzupełniających tak, aby holistycznie  potraktowana problematyka zdrowia człowieka, prowadziła naszych Pacjentów po ścieżce  do bycia zdrowym i życia bez bólu.,

     
Metody terapeutyczne proponowane w Gabinecie Hirudovita pozwalają na stosowanie ich samodzielne. Trzeba też wyraźnie podkreślić, że  zabiegi pijawkowe, akupunktura, terapie wodorowe, akupunktura kosmetyczna twarzy,  moksoterapia, akupresura stóp i twarzy, akupresura  ,stawianie baniek lekarskich, masaż całego ciała,  biorezonans - identyfikacja i likwidowanie pasożytów, prądy selektywne,  MDK  -  kamretony,   fitoterapia,  konchowania - świecowania uszu i ciała, czy niezwykle ważne i pierwszoplanowe oczyszczanie organizmu i samoleczenie pożywieniem, nadają się doskonale do terapii kierunkoeych - indywidualych, lub  łączenia ich wzajemnego  z innymi metodami samoleczenia.

     Często np. same bańki, wystarczą aby zmniejszyć dolegliwości a nawet je zlikwidować . Kiedy indziej, trzeba sięgnąć do innej metody terapeutycznej  jako terapii podstawowej, towarzyszącej lub uzupełniającej. Metodologia terapii i zabiegów jest dobierana indywidualnie dla każdej osoby i z nią uzgadniana, po dokładnej konsultacji. Każdy Pacjent, zgodnie ze swoim uznaniem, konsultuje przyjęte metody terapeutyczne ze swoim lekarzem rodzinnym lub konkretnym specjalistą, zaufanym onkologiem.

                      Najcięższe przypadki chorobowe rekomendujemy do konsultacji z doktorem Janem Pokrywką - twórcą AKADEMII DŁUGOWIECZNOŚCI.
  

Nie do przecenienia jest możliwość uzyskania doradztwa w Gabinecie Hirudovita w zakresie endoekologii  naszego organizmu.( Wg. Prof. Iwana Nieumywakina pierwotną przyczyną każdego schorzenia jest powszechny brak zwracania uwagi na stan endoekologiczny organizmu) . Problem zakłócenia równowagi na praktycznie wszystkich poziomach : powietrze, woda, ziemia, pokarm   ma  przeogromny wpływ na nasze zdrowie i życie. Wielu autorytetów z różnych dziedzin nauki bije na alarm  a mądrzy mówią:


                         CZAS ZAJĄĆ SIĘ PROFILAKTYKĄ ZDROWIA  -  I  TAK NAPRAWDĘ NIGDY NIE ZAZNAJ ŻALU, ŻE JEST ZA PÓŹNO NA NAPRAWĘ !!!

   
To przesłanie świetnie komponuje się z zalożeniami AKADEMII DŁUGOWIECZNIOŚCI, której pomysłodawcą wspomniany wyżej   doktor Jan Pokrywka.  W gabinecie gabinecie HirudoVita wdrażamy również - uznając je za niezwykle cenne-  podstawowe filary AKADEMII doktora Pokrywki.    


W Gabinecie HirudoVita będziemy z pełną determinacją  wspierać Cię Szanowny Uczestniku naszych terapii,  abyś powrócił do zdrowia i – co najważniejsze - wszedł na własną drogę do życia w harmonii z sobą, przyrodą i kosmosem.

„Starożytni uważali, że wraz z niebiosami i ziemią należą do jednego systemu. Holistyczne spojrzenie na życie wciąż funkcjonuje w wielu kulturach, gdzie zdrowie, medycyna, jedzenie, styl życia i droga do zbawienia są ze sobą połączone w jeden ekologiczny systemu”.

Nasz Gabinet został specjalistycznie przygotowany do prowadzeniazalecanych  zabiegów, terapii i doradztwa w zakresie  samonaprawy i samoregulacji organizmu.  Szczególną troską są terapie przeznaczone DLA DZIECI, zwłaszcza te, uwzględniające choroby przewlekłe.


     Wielkim staraniem naszym jest zapewnienie komfortu, intymności i bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi terapii.
                               Godne uwagi są zabiegi uodporniające organizm ( zwłaszcza DZIECI ) szczególnie w okresach przesilenia wiosennego i jesiennego!!!Na naszej stronie umieściliśmy najistotniejsze informacje o zabiegach wykonywanych w Gabinecie, włącznie z chorobami, które można wyleczyć sposobami naturalnym i te, które z powodzeniem mogą stanowić uzupełnienie medycyny akademickiej.

Szczególne znaczenie nadajemy problemom  związanym z:

1.   BÓLEM


2.   PRZEWLEKŁYM ZMĘCZENIEM


3.   ALERGIĄ


4.   PROSTATĄ


5.   PROBLEMAMI SKÓRNYMI


6.   NADWAGĄ  -  ODCHUDZANIEM ( w istocie nie jest to takie trudne !!! )


7.  UCIĄŻLIWOŚCIAMI WYNIKAJĄCYMI Z CHORÓB PRZEWLEKŁYCH, W TYM  AUTOIMMUNOLOGICZNYCH - AUTOIMMUNIZACJYJNYCH - AUTOAGRESYWNYCH


8.  PROFILAKTYKĄ NOWOTWOROWĄ, I WSPOMAGANIEM OSÓB LECZONYCH ONKOLOGICZNIE.

     

Zabiegi poprzedzone są konsultacją, której celem jest określenie problemu Pacjenta i przyjęcie uzgodnionej z nim metodologii terapii leczniczej.

                                                                           Z A P R A S Z A M Y  

    Ryszard Świderski - MISTRZ  NATUROPATA
    Małgorzata Laskowska - Świderska - NATUROPATA

    Na wykonywanie wszystkich zabiegów, terapii i doradztwa posiadamy stosone zaświadczenia, dyplomy i certyfikaty posiadające ważność w Polsce i Unii Europejskiej.    

Nasze strony partnerskie: