IMPOTENCJA MĘŻCZYZN I KOBIET

                                                                                                Pierwszymi objawami wyraźnego procesu starzenia się
                                                                                                                                          jest oziębłość seksualna...

                                                                                                                                         dr Ferdynand Barbasiewicz                        

          Impotencja - oziębłość seksualna powodowana jest przede wszystkim czynnikami natury psychologicznej, stresem, zaburzeniami hormonalnymi, psychosomatycznymi,  enzymatycznymi i innymi, a nade wszystko totalnym niedokrwieniem, niedotlenieniem organizmu, szczególnie zaś narządów seksualnych. Równolegle zanika właściwe przewodnictwo nerwowe, co objawia się zdecydowanym spadkiem odczuć przyjemnościowych w obrębie stref erogennych.

          Te niekorzystne procesy można skutecznie zahamować, opóźnić. Kluczem do oczekiwanej, wyraźnej poprawy tej ważnej dla zdrowia fizycznego i psychicznego funkcji  satysfakcjonujących odczuć seksualnych - jest ODMŁODZENIE CAŁEGO ORGANIZMU. 

          W tym celu należy przeprowadzić stymulację organizmu w celu odtrucia fizjologicznego i udrożnienia morfologicznego środowiska około nerwowego stref anatomicznych kobiety i mężczyzny,   które jako pierwsze narażone są na starzenie się. Należy także doprowadzić do właściwego przekrwienia w celu wznowienia właściwych przepływów krwi w szczególności w obrębie narządów płciowych. Nie bez znaczenia jest staranne odreagowanie  układu nerwowego dla właściwego przewodnictwa  sygnałów nerwowych łuku odruchowego, tak aby bodziec płynący do narządów - szczególnie seksualnych -  był w sposób wlaściwy ( pełny ) - przetworzony.

          Proces starzenia się odczuwalny jest w 40 - 45 roku życia. Dlugoletnia praktyka pokazuje, że często mężczyźni szukają rozwiązań związnych z potencją już poniżej 40 roku życia w formie specyfików chemicznych. Osoby korzystające ze środków odurzających często już w wieku około 20 lat mają problemy seksualne . Można im pomóc.


          Dla powrotu sprawności seksualnej stosujemy w naszym gabinecie:

  1. Doradztwo w zakresie zmian w odżywianiu, doboru indywidualnej kierunkowej  suplementacji.
  2. Zabiegi - starannie indywidualnie dobierane:
  • hirudoterapia,
  • akupunktura ,
  • refleksologia, 
  • elementy klawiterapii,
  • moksoterapia,
  • bańki lekarskie,
  • prądy  selektywne
  • i inne.
          WAŻNE:
          Metody terapeutyczne kierunkują się na skutecznną kurację odmładzającą, opóźniają procesy starzenia się, utrzymują organizm w dobrej aktywności hormonalnej, kondycji fizycznej w tym seksualnej  - aż do późnego wieku. Jednocześnie są profilaktyką chorób prostaty, umożliwiają sprawne i satysfakcjonujace życie seksualne 2-3 razy w tygodniu po 60 a nawet 70 roku życia!!!

Nasze strony partnerskie: