MDK - Kamertony

Na początku było słowo ...( Jan 1,1 ) czyli wibracja, dźwięk.

Barbara Angel Romanowska

     Terapia kamertonami, to stosunkowo nowa metoda pracy z dźwiękiem ( wibracjami ) :  MUZYKOTERAPIA DOGŁĘBNA – KOMÓRKOWA. Przywraca ona zdrowie fizyczne i psychiczne poprzez działanie falami dźwiękowymi kamertonów, które są dobrane odpowiednio do chorych narządów, czy zespołów chorobowych.

     Terapia kamertonami jest naturalną metodą leczenia. Kamertony terapeutyczne( tylko takie jest ich przeznaczenie ), w istocie swej dostosowane są do organizmów żywych, a ich interwały muzyczne ( współbrzmienia dźwiękowe ) zostały oparte na matematycznych proporcjach, znanych już od Pitagorasa, który jako pierwszy ustalił skalę muzyczną.

     W naszych terapiach kamertony stosujemy często również na ściśle określone punkty AKUPUNKTURY i AKUPRESURY w celu poruszenia i udrożnienia systemu energii przepływającej przez kanały energetyczne w ciele Pacjenta – zwane MERIDIANAMI i centra energetyczne zwane CZAKRAMAMI lub CZAKRAMI.

     Czakry to, według filozofii i MEDYCYNY WSCHODNIEJ, główne centra energii, zaś w MEDYCYNIE ZACHODNIEJ utożsamiane są  z gruczołami dokrewnymi i splotami nerwowymi.

     Fala dźwiękowa pochodząca z kamertonu jako WIBRACJA odbywa podróż głęboko w ciało i jego komórki, kierując się wzdłuż energetycznych ścieżek  ( torów ), podnosząc efektywność fizjologii człowieka i tym samym ułatwiając dotarcie impulsów energii zdrowotnej do miejsc  „NIEDOTYKANYCH” przez TRADYCYJNĄ MEDYCYNĘ.

     Wykorzystanie kamertonów jest bardzo wszechstronne poczynając od technik narządowych, kiedy dostosowujemy je do najważniejszych organów i tkanek ciała, poprzez techniki przeciwnowotworowe ( doprowadzanie do eksplozji komórek rakowych ), relaksacyjne, kosmetyczne ( wypadanie włosów, celulit, problemy skórne, obniżone libido ) i wiele innych.

     Kamertony wspaniale oddziałują na choroby DZIECI.

     W gabinecie Hirudovita terapie kamertonami dopasowywane są indywidualnie do problemu zdrowotnego Pacjenta i często połączone są z innymi zabiegami, zgodnie z uzgodnioną metodologią procesu naprawy zdrowia i odbudowy WŁASNYCH MOCY OBRONNYCH ORGANIZMU.

 

 

 

Nasze strony partnerskie: